Aktualności

Przy zakupie dowolnej maszynki Moser

baner_OG_www-1000x500
Przy zakupie dowolnej maszynki Moser otrzymujesz rabat 89% na dowolny sprzęt elektryczny marki Fale Loki Koki! Listę produktów objętych tą promocją znajdziesz w regulaminie poniżej. ZOBACZ REGULAMIN Promocja umożliwia uzyskanie rabatuw wysokości 89% na zakupjednego wybranego produktu marki Fale Loki Koki pod warunkiem zakupu dowolnej maszynki marki Moser Promocja nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi. Promocja obowiązuje do odwołania lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany .

Nowa kolekcja 2016 kobiety bonda

kolekcja-kobiety-bonda-2034
„KOBIETY BONDA” według artègo Nazywam się Bond, James Bond – tak przedstawia się najbardziej znany agent o kryptonimie 007. Bond to uosobienie męskości, agent-gentleman, którego nazwisko kojarzy się z szybkimi samochodami, eleganckimi garniturami oraz luksusowymi akcesoriami. Bohater, który nie wie, co to strach, bierze udział w szaleńczych pościgach, a także zapierających dech w piersiach strzelaninach. Jego ulubionym drinkiem jest „Martini – wstrząśnięte, nie zmieszane”. Uwielbia towarzystwo pięknych kobiet. Zawsze zadbane, uwodzicielskie i pełne seksapilu .

NOWOŚĆ- linia GOOD SOCIETY od artego

nowosc-linia-good-society-od-artego-1986
Jaki jest Twój kod piękna? GOOD SOCIETY artègo KAŻDY Z NAS MA SWÓJ UNIKALNY KOD, DZIĘKI KTÓREMU WŁOSY STAJĄ SIĘ PIĘKNE. TRZEBA GO TYLKO ODNALEŹĆ, DOPASOWUJĄC ODPOWIEDNI KOSMETYK DO NATURY SWOICH WŁOSÓW. LUDZIE, KTÓRZY DZIĘKI ARTÈGO ODNAJDĄ SWÓJ KOD PIĘKNYCH WŁOSÓW, TWORZĄ DOBRĄ SPOŁECZNOŚĆ, CZYLI GOOD SOCIETY. DOŁĄCZAJ SWOICH KLIENTÓW DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI I DOPASOWUJ KOSMETYKI ARTÈGO DO ICH WŁOSÓW. PONADCZASOWĄ ELEGANCJĘ BIELI I CZERNI ORAZ ZASKAKUJĄCE PIĘKNO ICH KONTRASTU WYKORZYSTALIŚMY W OPAKOWANIACH KOSMETYKÓW .